28.11.2019 17:22   |  Nabídka / Prodám   |  Zvuková, osvětlovací technika
Cena: 39 900 Kč
Popis:

Podám unikátní variantu PA aparatury značky Bose. Prosím nezaměňovat s PA L1 model 2. Toto skvělé PA má vlastní základnu s možností připojení aparatury bez mixu a jiného příslušenství neboť má v sobě zabudované předvolby pro 100 druhů nástrojů , součástí též ovladač pro korekci zvuku. Pro intenzivnější projev jsem dokoupil druhý SUBBAS B1 BOSE který je vhodný pro větší akce.
Není v nabídce v ČR stejný model - prosím fakt to nemá zvukově nic společného s tou hrůzou co se dnes prodává za 28k !!! Tento model stál 4000 usd a cena byla určena nejen pro kvalitní Bose zvuk , s procesorem zvuku, ale také proto , že má v základně 3 samostatné zrdoje - naprosto nezničitelné!! Osazení 24 repro využívá prostory interieru proto je jedno zda hraju v restauraci nebo na plovárně - vždy top zvuk !Nej výhoda tohoto zařízení je výkon, zvuk a to že je to skladné lehké PA které ozvučí klidně skupinu 4 lidí!!!
Bose L1 je skvělá varianta skladného kompaktního PA pro menší a střední akce do 200 lidí !!! Součastí prodeje jsou : 2xsloup, 1x základna, 2xB1 subbas , propojovaci kabely, ovladač , manuál, ochranné covery... Cena pevná - je to boží aparatura!!!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15209133
Počet zhlédnutí:
438x
Zhlédnutí detailu:
194x