Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Filmy na BluRay - vše s podporou češtiny - český dabing

Cena:

neuvedeno

Půjčka zdarma:

požádat online
Popis:

Několik super filmů v HD rozlišení - kam se hrabe DVD při High Definition zobrazení, když se použije velká televize pořádnou uhlopříčkou nebo HD projektor...

Armageddon - scifi Willis

Souboj Titánů - alternativní konec

Kozoroh1 - scifi

Vlkodlak - prodloužená režisérská verze - horror

Veřejní nepřátelé - retro krimi

Casino Royale - James Bond

Marvel Avengers - scifi DC universe

Monstra oceánů 3D - IMAX

Všechny filmy jsou v češtině!!!

Jednou-dvakrát hrané. Uz je ty co jsou VYPSANE. Jestlize je film na fotce ale v textu uz neni, tak uz neni.

Cena: nabíněte +70 na poštu nebo osobně v Brně. Dobírka +140. Napište konkrétně, co chcete a za kolik. Nabídky jako beru to vše za 180kč kus posíláte zbytečně - to si radši kupte DVD. Stejně jako dotazy - kolik byste chtěl za to a to. Pište email nebo volejte. SMS ignoruju. Mám i jiné ps3 a PS VITA. Neumíte-li odpovědět nebo dodržet čas setkání na předání vůbec mě nekontaktujte.

Možná výměna za: Možná výměna za: God of War Ascension, Far Cry 3, Crysis 3, Bioshock Infinite, Injustice, Last of us, Defiance, Walking Dead: Survival Instinct, Dishonored, Sly Cooper, Grand Theft Auto V (GTA5), Diablo 3, Battlefield 4, COD Ghosts, ASSASINS CREED IV BLACK FLAG, GRAN TURISMO 6, LEGO Marvel Super Heroes, Rayman, Batman Arkham Origins, Beyond Two Souls, Rivals, Naruto, Kingdom Hearts, Sherlock Holmes, Angry Birds, Nexus, Spyro, Worms, Journey, Killzone: Mercenary, History: Legends of War nebo nabídněte. Jestli to někdo špatně pochopil, tak hry NEVYKUPUJU :) ale pouze měním.

Výměna je možná pouze osobně v Brně nebo tak, že pošlte hru DOPORUČENĚ první mě. Jak přijde, posilám stejně vám zpátky

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9351179

Počet zhlédnutí:

83 951x

Zhlédnutí detailu:

1 825x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 496 inzerátů