25.08.2019 12:15   |  Nabídka / Prodám   |  Video nosiče (DVD, VHS)
Cena: 230 Kč

Popis: Můžete zakoupit i pouze vybraný film samostatně. Možný je osobní odběr v Praze po domluvě na místě předání nebo by se dalo domluvit i na odeslání poštou při platbě předem na bankovní účet. Poštovné a možnosti odeslání jsou také na domluvě.

Vyřazuji ze sbírky tyto DVD filmy. Většina je v luxusním stavu a o filmy jsem se léta velmi staral. Některé jsou ve stavu jako po rozbalení nového. Všechny jsou v DVD BOX krabičce kromě jednoho v papíru, jde o klasické vydání a mají český dabing. Samozřejmě jde pouze o originální filmy zakoupeny v české distribuci.

Filmy :

(Stav - Naříznut celofán znamená, že tento celofán při zakoupení filmu byl ze strany lehce naříznut, aby šla krabička otevřít, ale zůstal na krabičce. Tím se do krabičky skoro nedostane žádný prach a krabička není umatlaná apod...)

Zvonilka a Piráti - 50 Kč - stav - Naříznut celofán, jako nové po rozbalení.
Toy Story 2 - 50 Kč - stav - Naříznut celofán, jako nové po rozbalení.
S tebou mě baví svět - 45 Kč - stav - Naříznut celofán, jako nové po rozbalení.
Tohle je ráj - 30 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
Páty Element - 45 Kč - stav - Naříznut celofán, jako nové po rozbalení. (Upozorňuji, že byla použitá nevhodná BOX krabička, která velmi smrdí a taktéž i to médium. Jestli vám nevadí, že vám disk případně prosmrdí mechaniku v PC či ve stolním přehrávači, tak můžete zakoupit. Koupil jsem film v dočasné akci a prodávám ho jen kvůli tomu, že smrdí. Koupím si ho pak znovu v čiré nesmrdící krabičce (Nebo ne takhle smrdící.) znovu za plnou cenu což je nyní prodejní 99 Kč. Oproti vydání od Vapet je obraz o něco čistější a o trochu ostřejší. Jde o něco lepší Master obrazu než v tom starším vydání.)
Četník a četnice (papírový obal) - 10 Kč - stav - Malinko poškrábán a trochu od prachu, což je vina papírového obalu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Petr Škvára

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14300791
Počet zhlédnutí:
7 316x
Zhlédnutí detailu:
222x