Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

NOVÉ DVD Zloba - Královna černé magie Maleficent

Cena:

149 Kč

Půjčka zdarma:

požádat online
Popis:

Při platbě předem poštovné doporučeně 59 Kč, os. předání je možné v centru Ostravy; koukněte se i na další moje věci, díky!

... Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní. Režie: Robert Stromberg

Předloha: Jacob Grimm (povídka), Wilhelm Grimm (povídka), Charles Perrault (kniha) Hrají: Angelina Jolie, Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville (krab1 / 3)

Oblast inzerce:

Ostrava

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13535404

Počet zhlédnutí:

6 452x

Zhlédnutí detailu:

211x

Galerie TOP inzerátů - Video nosiče (DVD, VHS)

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 633 inzerátů