21.08.2019 08:50   |  Nabídka / Prodám   |  Video nosiče (DVD, VHS)
Cena: 625 Kč
Popis:

Můžete zakoupit i pouze vybraný film samostatně. Možný je osobní odběr v Praze po domluvě na místě předání nebo by se dalo domluvit i na odeslání poštou při platbě předem na bankovní účet. Poštovné a možnosti odeslání jsou také na domluvě.

Vyřazuji ze sbírky tyto DVD filmy. Většina je v luxusním stavu a o filmy jsem se léta velmi staral. Některé jsou ve stavu jako po rozbalení nového. Všechny jsou v DVD BOX krabičce (Kromě filmu Právo na vraždu a Vrahouni. Ty jsou v DIGIPACK vydání.), jde o klasické vydání a mají český dabing. Samozřejmě jde pouze o originální filmy zakoupeny v české distribuci.

Filmy :

(Stav - Naříznut celofán znamená, že tento celofán při zakoupení filmu byl ze strany lehce naříznut, aby šla krabička otevřít, ale zůstal na krabičce. Tím se do krabičky skoro nedostane žádný prach a krabička není umatlaná apod...)

Lítám v tom - 90 Kč - stav - Jako nové po rozbalení, pokud jde o DVD disk. Krabička má ale pár rýh vinou skladování.
Dokud nás smrt nerozdělí - 40 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
Jak ukrást nevěstu - 50 Kč - stav - Naříznut celofán, jako nové po rozbalení.
Velká svatba - 50 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
Nápoj lásky č.9 - (Vydání z levných knih, ale v DVD BOX krabičce.) - 40 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
Tři dny ke svobodě - 45 Kč - Jako nové po rozbalení, pokud jde o DVD disk. Krabička je ale trochu jetá a má i pár rýh vinou skladování.
Gangsteři (2010) - 60 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
A-Team - 60 Kč - stav - Jako nové po rozbalení.
Grindhouse: Auto zabiják - 40 Kč - stav - Jako nové po rozbalení, pokud jde o DVD disk. Krabička je ale trochu jetá vinou skladování.
Rambo - Do pekla a zpět - 50 Kč - stav - Jako nové po rozbalení. (Upozorňuji, že je jedná o velmi negativní film a kupujete ho na vlastní odpovědnost.)
Právo na vraždu (DIGIPACK vydání) - 50 Kč - stav - Jako nové po rozbalení, pokud jde o DVD disk. Krabička je ale trochu jetá vinou skladování.
Vrahouni (DIGIPACK vydání) - 50 Kč - stav - DVD disk má pár menší škrábanců jen v určité části disku a krabička je trochu jetá.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Petr Škvára

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13265220
Počet zhlédnutí:
18 315x
Zhlédnutí detailu:
659x