Home Kultura, hudba, film Pořádání akcí, živá hudba Jak udělat Vaši svatbu, narozeniny, ...jeste lepší
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Jak udělat Vaši svatbu, narozeniny, ...jeste lepší

Královéhradecký kraj
18. 1. 2022 - 22:02
Dohodou
Prodávající

Popis

Vaše svatba nebo kulatiny se blíží?
Muzikant-Revival vám zajistí kvalitní a zábavnou hudební produkci na různých kulturních a společenských akcích jako jsou svatby, rodinné oslavy, taneční zábavy, firemní večírky, svatební obřady, výroční schůze, a spoustu dalších příležitostí, kde lze účinkovat. Zapomeňte na DJ, kazeťák, jen s živou hudbou a moderováním si jedinečný den užijete naplno.
Vystupujeme jako hudební trio, duo, nebo jeden muzikant podle druhu akce a přání pořadatele.
Proč byste si měli vybrat zrovna nás? Hrajeme s podklady, jež obsahují i vokály a další živě nahrané hudební nástroje. Díky tomu působí naše produkce věrně, plně, téměř jako kdybyste slyšeli originální nahrávku. K tomu všemu samozřejmě živě zpíváme a hrajeme na hudební nástroje.
Hrajeme rozmanitý repertoár co se týče žánrů i zaměření publika. Zahrnuje písně české, anglické, italské, německé. Máte svoji oblíbenou píseň, kterou byste chtěli zahrát? Objednejte si nás s předstihem a my si ji pro vás připravíme a zahrajeme. Působíme převážně v Královéhradeckém, Libereckém a Pardubickém kraji tedy zejména v regionu východních Čech. Je-li to v našich silách, dojedeme i pár kilometrů dál.
Naše produkce je vhodná všude tam, kde hledáte zábavu i umění, příjemný a plný zvuk, dostupnou cenu a nepotřebujete velkou kapelu. S naší kapelou si užijete hodně muziky i zábavy. Kontakt s publikem a maximální snaha vyhovět vašim požadavkům je u nás samozřejmostí.

Jak udělat Vaši svatbu, narozeniny, ...jeste lepší

Zavřít Zavřít
Prodávající
David Vlček
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!