Home Kultura, hudba, film Kapely, hudebníci Živá hudba - kapela, muzikant na Vaši svatbu, oslavu, zábavu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Živá hudba - kapela, muzikant na Vaši svatbu, oslavu, zábavu

Královéhradecký kraj
25. 1. 2022 - 16:48
Dohodou
Prodávající

Popis

Vaše svatba nebo kulatiny se blíží? Muzikant-Revival vám zajistí kvalitní a zábavnou hudební produkci na různých kulturních a společenských akcích jako jsou svatby, rodinné oslavy, taneční zábavy, firemní večírky, svatební obřady, výroční schůze, a spoustu dalších příležitostí, kde lze účinkovat. Zapomeňte na DJ, kazeťák, jen s živou hudbou a moderováním si jedinečný den užijete naplno.
Vystupujeme jako hudební trio, duo, nebo jeden muzikant podle druhu akce a přání pořadatele.
Proč byste si měli vybrat zrovna nás? Hrajeme s podklady, jež obsahují i vokály a další živě nahrané hudební nástroje. Díky tomu působí naše produkce věrně, plně, téměř jako kdybyste slyšeli originální nahrávku. K tomu všemu samozřejmě živě zpíváme a hrajeme na hudební nástroje.
Hrajeme rozmanitý repertoár co se týče žánrů i zaměření publika. Zahrnuje písně české, anglické, italské, německé. Máte svoji oblíbenou píseň, kterou byste chtěli zahrát? Objednejte si nás s předstihem a my si ji pro vás připravíme a zahrajeme. Působíme převážně v Královéhradeckém, Libereckém a Pardubickém kraji tedy zejména v regionu východních Čech. Je-li to v našich silách, dojedeme i pár kilometrů dál.
Naše produkce je vhodná všude tam, kde hledáte zábavu i umění, příjemný a plný zvuk, dostupnou cenu a nepotřebujete velkou kapelu. S naší kapelou si užijete hodně muziky i zábavy. Kontakt s publikem a maximální snaha vyhovět vašim požadavkům je u nás samozřejmostí. Více info, video a audio ukázky na webu: www.muzikant-revival.webnode.cz, facebooku a youtube.

Živá hudba - kapela, muzikant na Vaši svatbu, oslavu, zábavu

Zavřít Zavřít
Prodávající
David Vlček
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!