Kategorie
Home Kultura, hudba, film Kapely, hudebníci Hledám někoho k sobě
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Hledám někoho k sobě

Středočeský kraj
15. 3. 2021 - 21:39
Dohodou
Kupující

Popis

Ahoj. Hraju přes 10 let na španělu a zpívám, nemám daleko k tomu psát texty, ale nějak mě to samotnou nebere. Hledám k sobě někoho, kdo taky něco umí a schází mu v hudbě společník, má chuť společně tvořit a experiementovat, chtěl by vymejšlet kolektivně texty a měl by chuť se občas sejít a něco si zkusit zahrát. Můžeš umět zpívat, hrát na buben, flétnu, basu, piáno, xylofon nebo všechno naráz, je mi to fuk. (Nejradši mám příčnou flétnu, housle, foukací harmoniku.) Jestli umíš taky na španělu a schází ti někdo do dua, dej vědět. Sama nemám s kapelou zkušenosti, proto mi jde spíš o to, vylézt z kukaně a spojit s někým síly, vzájemně se inspirovat a motivovat v hraní. Žánr - písničkářský folk, klasika, grunge, etno, ... Zkrátka kam se to vyvine. Cílem může být menší kapela (duo, trio), ale nemusí. Ráda bych hudbu konzervovala a později použila, když ne k veřejnému vystoupení, třeba k doprovodu ke krátkému filmu, videu apod. Není podmínkou, ale proč ne, že jo.
Na žádost pošlu, co hraju. Pro představu. Z klasiky např. F. Tárregu, Jorge Morela, Juana Buscagliu, pak nějaký Zeppelíny, Audioslave, Stone Temple Pilots, Radiohead ap. i základní vykopávačky... Takovej základ prostě - akordy, riffy + klasika.
Základem - nemít blbý kecy, v klidu si dát pivo, nutností bláznovství ale i disciplína a zájem o dobrou hudbu a o to tvořit muziku kvalitní a nekonvenční, která aspoň něco řiká. :-)
Ideálně okr. Praha-východ a okolí. Prostor by byl.

Hledám někoho k sobě

Zavřít Zavřít
Kupující
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!