Home Kultura, hudba, film Ostatní hudební nástroje

NUX MG 400

Praha 18
22. 1. 2024 - 18:09
3 990 Kč
Prodávající

Popis

nabízím na prodej kytarový multiefekt zn.NUX

MG-400 je kompaktní kytarový multiefekt značky NUX, který nabízí nejnovější modelingovou technologii (TS/AC-HD) simulující odezvu klasických kytarových aparátů s analogovými obvody, celou škálu efektů využívajících technologii Core Image včetně nových algoritmů, přívětivé uživatelské rozhraní, editační software NUX QuickTone pro snadnou editaci parametrů presetů i nahrávání IRs ve formátu a kvalitě 48kHz wav, USB audio pro nahrávání a re-ampování, vestavěnou sekci bicích doprovodů , looper, vestavěnou ladičku, expression pedál a další užitečné funkce. To vše za velmi příznivou cenu.

Efektová sekce nabízí deset nezávislých efektových bloků, které můžete volně posouvat v rámci efektového řetězce. V databázi naleznete jak klasické typy efektů tak i nové algoritmy. Nemůžou chybět ani simulace aparátů známých značek, tj. 25 kytarových aparátů, 1 basový amp, 1 akustický amp, 25 kytarových reproboxů, 8 baskytarových reproboxů a 3 iRs akustických kytar.

Dva footswitche slouží k listování v databázi presetů, další dva footswitche ovládají funkce looperu a bicích doprovodů, kdy MG-300 automaticky synchronizuje nahranou smyčku (v maximální délce 60 vteřin) s bicím doprovodem, tj, upraví BPM (vestavěná rytmická sekce nabízí osm stylů se sedmi různými beaty). Pomocí expression pedálu lze v závislosti na zvolené funkci ovládat celou řadu parametrů. Aux In vstupem připojíte k multiefektu externí multimediální zařízení.

K napájení multiefektu slouží přibalený 9V adaptér.
na vyžádaní můžu poslat více fotografii
prosí jen osobní odběr

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 18
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59650004185780073345
3 990 Kč
Prodávající

NUX MG 400

Zavřít Zavřít
Prodávající
Igor Petrulak
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!