19.11.2018 22:19   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní hudební nástroje
Cena: 77 810 Kč
Popis:

Zde jsou kompletní bubny Troyan Sign, které jsou nabízeny. (Bez stojánků a stojánků)Je v suchém a velmi dobře udržovaném nahrávacím studiu - ale těžko se používal. Nikdy neopustil svou polohu ve studiu a byl velmi, velmi málo hrál, udržoval a ušetřil. Nikdy nebylo na turné, jinak nebylo demontováno a postaveno.

Je čas, aby si hudebník znovu užíval.Řada znamení již nebude postavena, každý buben má vlastní pořadové číslo, a to v sudu designu ručně .. Troyan Drums (pojmenoval podle bubeníka Spider Murphy pás) jsou vyráběny ručně. Nejde jen o vysoce kvalitní práci, hudebníci oceňují neuvěřitelný zvuk Trojských bubnů.Barevná barva, lak s otevřenými póryZde jsou některé podrobnosti:

Trojské single bicí:

08 "* 07" přírodní Maple s otevřenými póry, 10 "* 08" přírodní Maple s otevřenými póry, 12 "* 09" přírodní Maple s otevřenými póry, 14 "* 11" přírodní Maple s otevřenými póry, 22 "* 17" přírodní Marple otevřené póry,TAMA hi-hat strojMaterwork basin

Vlastní 16 "havárie

Vlastní havárie 18 "Sabianské pánve

HHX 14 "HiHat Groove

AAX 20 "Ride StudioProdává se včetně všech stojanů bez židle.Bubny budou také v případě potřeby dodávány na vnitrostátní i mezinárodní úrovni - náklady na dopravu nese kupující.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


amalie joskova

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14592841
Počet zhlédnutí:
8 514x
Zhlédnutí detailu:
412x