Prodám elektroakustické (hybridní) bicí

Cena:

60 000 Kč

Půjčka zdarma:

požádat online
Popis:

Základ tvoří sada Tama Rockstar a činely Paiste (+ jeden Meinl), většinou řady Signature, montované na rampu. Místo blan jsou instalovány cvičné síťky (bezzvučné) se snímači (triggery) propojené s modulem Roland TD-9. Sada nabízí veškeré výhody elektronických bicích a zároveň odstraňuje jejich nedostatky: Pocit hry je stejný jako na klasickou sadu, paličky se od sítěk dokonce odráží o něco lépe. Počet činelů zde naopak není omezen, většina modulů vám nabídne obvykle 2x crash a 1 ride, navíc s omezenými možnostmi hry (ne všechny rozlišují údery bell, flat a crash a často nejdou chytit (zatlumit). Odpadá věčný problém s laděním dvou kopáků kvůli identickému zvuku, sada nabízí profesionální zvuk a na koncertech není problém s nazvučením - zvukař vám nad hlavu pověsí maximálně dva overheady a vy mu píchnete kolík do mixu, toť vše. Kvalitní zvuk zaručen, každý buben si modulem navíc můžete nastavit, jak chcete. Rovněž přímo během hry lze přepínat mezi zvuky bicí sady. Já na ně hrával elektrometal, takže při patřičné pasáži jsem jedním úderem paličky do speciálního snímače (je součástí sady) okamžitě měnil zvuk z rocku např na breakbeat. Pokud z jakéhokoli důvodu budete chtít bicí změnit zpět na klasické (akustické), stačí prostě síťky vyměnit za blány a hotovo - vhodné např. do zkušebny, kde nechcete přeřvat zbytek kapely. I na blány pak můžete připevnit snímače a na koncertech vám pak z PA dál půjde profi zvuk.

Sada bicích Tama Rockstar obsahuje:

-----------------------------------

2x kopák 22", 1x virbl 15" se stojanem, malý (13") a velký (14") tom s držáky, floor tom (kotel) 16", rampu se 4 rameny na činely, stojan na činel Basix (šibenice), rovný stojan na činel Amati, stojan na hi-hat Sonor, 2x šlapku Tama Iron Cobra.

Sada činelů obsahuje:

---------------------

Hi-hat Paiste Sound Edge (zastřižený horní plech), crash Signature 16", crash Signature 18", ride Signature Heavy Bell 22", čína Paiste Twenty 20", mini-čína meinl 14". Signature patří k horním řadám od Paiste, Twenty ke středním, ten Meinl k nižším-středním.

Dále ke všemu dostanete:

------------------------

Bicí modul Roland TD-9 se zdrojem a sběrnicí, ke každému bubnu trigger domácí výroby (žádný strach, fungují bezvadně), sadu blan Evans, skládací pódium pod bicí (na fotce).

Prodávám ze zdravotních důvodů, už nebudu moci hrát.

Inzerent:Jan Nesvadba
Telefon:724 031 108
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Vsetín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14129901

Počet zhlédnutí:

6 345x

Zhlédnutí detailu:

87x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 067 inzerátů